Shellac salon

VIP SHELLAC SALON

Salon B&G

Služská 8

Praha 8

775 900 327

web: salon.bg.cz

 

 

Salon B&G je certifikovaný VIP Shellac salon.

Jsme vyškoleni přímo u výhradního distributora, používáme pouze originální produkty firmy CND a oficiální postup, čímž Vám můžeme zaručit vysokou kvalitu a trvanlivost Shellacu.

 

 

7 DŮVODŮ, PROČ PŘIJÍT NA SHELLAC PRÁVĚ K NÁM

 

1. DĚLÁME SHELLAC KVALITNĚ – soustředíme se na co nejkvalitnější postup a aplikaci Shellacu; od manikúry, až po samotné lakování Shellacem. Kvalitní aplikace = kvalitní výdrž!

2. DĚLÁME SHELLAC PRECIZNĚ – od nás nebudete odcházet s „kostrbatým“ Shellacem. Shellac nanášíme přesně a pečlivě tak, aby vypadal prostě dokonale.

3. POUŽÍVÁME POUZE ORIGINÁL CND PRODUKTY - žádné padělky, žádné náhražky, používáme pouze originál CND Shellac™ a další CND produkty včetně CND UV lampy, které jsou k jeho aplikaci potřeba.

4. NEODBÝVÁME MANIKÚRU – před každou (!) aplikací Shellacu provádíme manikúru, kterou máte automaticky v ceně. Manikúru provádíme opravdu pečlivě – čím lépe udělaná maniúra, tím lépe pak Shellac vypadá.

5. NANÁŠÍME CO NEJBLÍŽE KŮŽIČCE – některé manikérky záměrně nanáší Shellac dál od kůžičky, aby rychleji odrostl a zákaznice se co nejdříve vrátila na novou aplikaci. Toho se u nás bát nemusíte.

6. OSOBNÍ PŘÍSTUP – u nás se nebudete cítit jako na běžícím páse v továrně na krásu. Zakládáme si na osobním přístupu, čistém prostředí a příjemné atmosféře.

7. VÝHODY, SLEVY, DÁRKY – pravidelným i novým zákaznicím nabízíme množstevní slevy, 10. aplikaci Shellacu zdarma, dárečky a další.

 

CND Shellac™